KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14235516

nr 1423 5516

Selma Daffré

(f. 1951), Brasilien

Selma Daffré, kvinna. Signerad, daterad 1986. Akvarell, bildmått: 25x33, yttermått inklusive ram: 47x57 cm

Selma Daffré, bildkonstnär född 1951.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 18:05:43

2/10 19:25:13 1      Vinnande bud

Selma Daffré

Läs mer om Selma Daffré